Marka kosmetyczna Venus jest partnerem pokazów przedpremierowych w ramach eventów Ladies Night w multipleksach Cinema City. Venus jest z kobietami nie tylko poprzez hasło aktualnie trwającej kampanii reklamowej – kosmetyki Venus można spotkać również w kinie! Wszystkie uczestniczki Ladies Night otrzymują bezpłatne próbki produktów kosemtyków do pielęgnacji ciała.

Jak jest idea tych pokazów? Raz w miesiącu, tego samego dnia w 20 kinach Cinema City w całej Polsce, o tej samej godzinie, odbywa się pokaz filmu dedykowanego kobietom. Jednak film to nie wszystko! Ten wieczór zawsze jest wyjątkowy, a więc na panie czeka  mnóstwo dodatkowych atrakcji i niespodzianek jak np. konkursy z nagrodami Venus, porady specjalistek nt. pielęgnacji skóry czy warsztaty jogi.

Najbliższy pokaz odbędzie się 22 września (czwartek) o godz. 19:30 we wszystkich kinach Cinema City. Tym razem panie przedpremierowo zobaczą komedię pt. „Plan Maggie”. W rolach głównych Julianne Moore („Miasto ślepców”) i Ethan Hawke („Przed zachodem słońca).