Nadchodzący sezon modowy jesień/zima z marką Deichmann zapowiada się bardzo ciekawie. Firma zaskoczy klientów nie tylko bogatą, regularną ofertą obuwia i dodatków, ale także wyjątkowymi modelami z kolekcji sygnowanej przez Margaret!

23 czerwca br. w jednej z kultowych, warszawskich restauracji – ŚRD/PŁ, gwiazda zaprezentowała swoją nową kolekcję. Z jesienno-zimowych propozycji Deichmann Margaret wybrała modele wpisujące się w najnowsze światowe trendy. Wśród nich znalazły się sneakery w modnych odcieniach czerwieni i czerni, botki na blokowym obcasie, sznurowane kozaki za kolano, delikatne kobiece szpilki, a także różnorodne torebki nawiązujące stylistyką do lat 70.   Na oficjalnej prezentacji kolekcji nie zabrakło dziennikarzy i stylistów z czołowych ogólnopolskich magazynów. Pojawili się również celebryci m.in. Monika Brochacka-Goździalska, Jagoda Judzińska, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak, Basia Pasek, Magda Samborska, Joachim Uetake, Jarosław Szado, Julia Wieniawa.

Kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośniczkom elegancji, jak i wielbicielom awangardy.

Buty oraz dodatki będą dostępne wyłącznie w sklepach Deichmann już od połowy sierpnia!