Monika Apitz

Poznaj nas

BEST BRANDS PR

Pozycjonujemy się jako agencja PR przede wszystkim dlatego, że nasz zespół ma doświadczenie dziennikarskie zarówno w najbardziej popularnych mediach w Polsce, największych agencjach public relations, jak i działach marketingu czołowych firm na naszym rynku. Jednak Best Brands PR to agencja, która powstała, aby zaoferować coś więcej – zapełnić „lukę” związaną z branżą komunikacji i efektywnego marketingu na polskim rynku. Zarząd firmy po latach doświadczeń w realizacji najbardziej skutecznych kampanii marketingowych doszedł do wniosku, że receptą na sukces w planowaniu strategii jest indywidualne podejście do każdego projektu i klienta – bez względu na budżet. W projektach, które tworzymy i realizujemy stawiamy przede wszystkim na najwyższą efektywność działań i jakość usług. To podstawowa wartość jaką się kierujemy w biznesie – dlatego nasi Klienci są często z nami od nawet… kilkunastu lat. Marki takie jak Deichmann, Soudal, WSP Społem, Purmo, CF Pharma czy Haier – to wizytówki naszej firmy

Jak pracujemy?

Dla nas public relations oznacza stałe poszukiwanie nowych i niestandardowych form dotarcia do odbiorców i potencjalnych klientów. Jako „nieszablonowa” agencja pr skupiamy się na działaniach zapewniających najwyższą efektywność poprzez połączenie strategii push pr i pull pr – czyli z jednej strony dotarcie do potencjalnych klientów z informacją o marce i zainspirowanie ich tematem, a z drugiej – dotarcie do osób, które szukają informacji na dany temat w internecie i… nie tylko! Chcesz wiedzieć gdzie i jak to zrealizować? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Chętnie spotkamy się z Państwem w naszym biurze, aby porozmawiać o możliwościach i rozwiązaniach jakie możemy zaproponować. Możecie Państwo liczyć na szczerość, otwartość i kreatywne podejście. A także – na najlepszą kawę w Warszawie!

Jeżeli szukacie Państwo indywidualnego podejścia, niestandardowych i efektywnych działań, zaangażowania i… uczciwości w biznesie – zapraszamy do kontaktu!