Monika Apitz
Paulina Kobus
Monika Mieczkowska
Rafał Pierzgała
Tomasz Kaczorowski
Karolina Bełkot

Poznaj nas

BEST BRANDS PR

Pozycjonujemy się jako agencja PR przede wszystkim dlatego, że nasz zespół ma doświadczenie dziennikarskie zarówno w najbardziej popularnych mediach w Polsce, największych agencjach public relations, jak i działach marketingu czołowych firm na naszym rynku. Jednak Best Brands PR to agencja, która powstała, aby zaoferować coś więcej – zapełnić „lukę” związaną z branżą komunikacji i efektywnego marketingu na polskim rynku. Zarząd firmy po latach doświadczeń w realizacji najbardziej skutecznych kampanii marketingowych doszedł do wniosku, że receptą na sukces w planowaniu strategii jest indywidualne podejście do każdego projektu i klienta – bez względu na budżet. W projektach, które tworzymy i realizujemy stawiamy przede wszystkim na najwyższą efektywność działań i jakość usług. To podstawowa wartość jaką się kierujemy w biznesie – dlatego nasi Klienci są często z nami od nawet… kilkunastu lat. Marki takie jak Deichmann, Soudal, WSP Społem, Purmo, CF Pharma czy Haier – to wizytówki naszej firmy

Jak pracujemy?

Dla nas public relations oznacza stałe poszukiwanie nowych i niestandardowych form dotarcia do odbiorców i potencjalnych klientów. Jako „nieszablonowa” agencja pr skupiamy się na działaniach zapewniających najwyższą efektywność poprzez połączenie strategii push pr i pull pr – czyli z jednej strony dotarcie do potencjalnych klientów z informacją o marce i zainspirowanie ich tematem, a z drugiej – dotarcie do osób, które szukają informacji na dany temat w internecie i… nie tylko! Chcesz wiedzieć gdzie i jak to zrealizować? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Chętnie spotkamy się z Państwem w naszym biurze, aby porozmawiać o możliwościach i rozwiązaniach jakie możemy zaproponować. Możecie Państwo liczyć na szczerość, otwartość i kreatywne podejście. A także – na najlepszą kawę w Warszawie!

Jeżeli szukacie Państwo indywidualnego podejścia, niestandardowych i efektywnych działań, zaangażowania i… uczciwości w biznesie – zapraszamy do kontaktu!